Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
И защо пускаш тия неща? Кой се боцнал - боцнал вече, край. Нито има Ковид, нито някой се ваксинира. Аз съм с Астрата, гледам, че съм жив засега. Темата отдавна е приключила, мнението ти няма абсолютно никаква стойност. Мачът приключи.
Не е приключила, може би името ковид няма да се използва вече, но ти се подготви за следващата доза, може би няма да се казва Астра, а Вектра или Омега, знам ли :rolleyes:
 
атразин свива тестисите, намалява броя на сперматозоидите ...

Лъжа! Тедката увеличи размера с по три пъти при всяка доза.
 
Не е приключила, може би името ковид няма да се използва вече, но ти се подготви за следващата доза, може би няма да се казва Астра, а Вектра или Омега, знам ли :rolleyes:
Баба Ванга умря, та не знам как ги виждаш тия неща.
 
И защо пускаш тия неща? Кой се боцнал - боцнал вече, край. Нито има Ковид, нито някой се ваксинира. Аз съм с Астрата, гледам, че съм жив засега. Темата отдавна е приключила, мнението ти няма абсолютно никаква стойност. Мачът приключи.

Разбирам, че имаш свое мнение по темата. Вярвам, че думите и фактите изложени тук имат огромна стойност и може да имат значение за някого. Може би темата е още по-жива, отколкото мислиш
 
Атразина не е ваксина а хербицид, който е забранен в Европа но не и за продуктите и храните третирани с него, които се внасят.

Малко повече за него:

Атразинът е хербицид, който се използва за контрол на плевелите в различни култури като царевица, включително и тази на фермера Бил Гейтс. Освен в земеделието, той се използва и в индустриални приложения като съставна част на производството на някои химикали и пластмаси. Допълнително, атразинът може да се използва за обработка на водни ресурси, като се прилага за контрол на плевелите във водни системи като езера, реки и канали. Въпреки това, внимание трябва да се обърне на потенциалните рискове за здравето, тъй като атразинът може да попадне в организма на човек чрез консумация на замърсена с него храна като царевица, соя, захарно цвекло, зеленчуци, плодове, както и продукти животински произход като месо, мляко, яйца и други. Този хербицид може да проникне в почвата и водата за поливане на културите, което води до замърсяване на растенията и продуктите от тях с атразин. Следователно, при консумацията на тези храни и продукти съществува риск от попадане на атразин в организма.
 
Има парадокс в това да се набълбукаш с ваксини, за да си жив,а от друга страна да осъзнаваш, че като си жив пречиш на климата.
Сигурно аз пръскам от самолетите за Ковид, нали? Тези следи по небето са от моя самолет. А отскоро правя и изкуствени порои, да знаеш.
 
Сигурно аз пръскам от самолетите за Ковид, нали? Тези следи по небето са от моя самолет. А отскоро правя и изкуствени порои, да знаеш.
Издишаш въглероден диоксид, който увеличава глобалното затопляне, не е ли така, да не говорм за газовете, които изпускаш. Тази биология вече за нищо я нямате младите.
 
Сигурно аз пръскам от самолетите за Ковид, нали? Тези следи по небето са от моя самолет. А отскоро правя и изкуствени порои, да знаеш.

438303021_832185278952048_4274254524120885649_n.jpg
 
Издишаш въглероден диоксид, който увеличава глобалното затопляне, не е ли така, да не говорм за газовете, които изпускаш. Тази биология вече за нищо я нямате младите.
Баси предприемачите, само глупости, питах за рийча, Славчев се прави и мълчи, ама тук се хили и лайква. То тук не останаха хора за истинска дискусия, честно.
 
Баси предприемачите, само глупости, питах за рийча, Славчев се прави и мълчи, ама тук се хили и лайква. То тук не останаха хора за истинска дискусия, честно.
Питал си общо, не мен конкретно, така че не виждам какво се сърдиш :) Рийча си е зле от началото на месеца, но след 10ти принципно се нормализират нещата :)
 
Питал си общо, не мен конкретно, така че не виждам какво се сърдиш :) Рийча си е зле от началото на месеца, но след 10ти принципно се нормализират нещата :)
Е ти понеже не си в играта, нали? Това е форум за взаимопомощ все пак, нормално е всеки да споделя мнения за бизнеса, а не само за ваксини, войни и политика. Ама явно вече не е така, уви. Между другото рийчът от днес следобед е ок, скоро и при теб.
 

Горе